RSS
 

Easter Egg

24 kwi
Świętowanie czas zacząć! :D
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy chciałem życzyć Wam samych wspaniałych chwil, spędzonych w najlepszym towarzystwie, jakie sobie wymarzycie. Aby (nie tylko) najbliższe dni przepełnione były słońcem, serdecznością i wszystkim tym, co sprawia Wam największą radość. W tym, oczywiście, wieloma wspaniałymi dziełami kultury, które będą pobudzać Waszą (naszą) wyobraźnię i okupować myśli! :)
Chciałem również podzielić się z Wami świątecznym prezentem, podobnym do tego, którym dzieliłem się na Boże Narodzenie. Specjalnym odcinkiem "Family Guy’a". ;)
Oglądam obecnie najnowszy, dziewiąty, sezon tej produkcji i nadal świetnie się bawię. Twórcy nie oszczędzają nikogo w swoich, czasami niewybrednych żartach, dzięki czemu ciągle znajdują nowe pomysły na przezabawne historie. Ostatnie odcinki nie prezentują wprawdzie tak wysokiego poziomu, jak te z początków mojej przygody z serialem, jednak nadal zdarzają się takie, od których nie można wręcz oderwać wzroku.
Jednym z takich odcinków jest rozpoczynający dziewiąty sezon "And Then There Were Fewer". 
Godzinny epizod zachowany jest w zupełnie innym stylu niż wszystkie wcześniejsze odcinki serialu. Twórcy postawili tutaj na klimat historii kryminalnej, połączonej z elementami opowieści grozy. Atmosfera przypomina tę panującą w "10 Murzynkach" Agathy Christie, czy serialu "Wyspa Harpera", (nota bene – też bazującym na pomyśle Mistrzyni Kryminału).
Jest tu mniej zabawnie niż zwykle, ale nadal bardzo ciekawie. Ja bawiłem się wyśmienicie, oglądając poczynania wszystkich najciekawszych bohaterów produkcji, postawionych w nietypowej sytuacji. Pomyślałem więc, że podzielę się moją radością z Wami. :)
Także Enjoy! :)


Wesołych Świąt! :)
 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Tags: ,

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS