RSS
 

I’m Alive!!

30 paź

Cześć, dzień dobry!

Long time, no see. W końcu wrzucam nowy wpis, mimo, że od poprzedniego minęło już wiele miesięcy. Brak nowych treści na stronie w najmniejszym stopniu nie wynika z zarzucenia blogowania i pisarstwa jako takiego, a z ogromnej okazji, którą udało mi się zdobyć. Otóż w maju 2015 oficjalnie ruszyła nowa odsłona portalu film.com.pl, a ja zyskałem możliwość publikowania tam swoich tekstów. A do tego ogólnego zarządzania stroną i doborem treści, które tam się pojawiają. With great power comes great responsibility, więc ogólnie mój grafik stał się nieco bardziej zajęty, stąd rzadsze patrzenie na bloga, jako takiego.

Niemniej od dzisiaj postaram się podrzucać tutaj co lepsze kąski ze strony filmu, a kto wie – może w którejś wolnej chwili powrócę jeszcze do kilku tradycyjnych elementów bloga, jak Miesięcznej Listy Muzycznej. Wish Me Luck.

W międzyczasie zachęcam i zapraszam do jak najczęstszych odwiedzin FILM.COM.PL. Pierwszym oficjalnym tekstem, który pojawił się tylko i wyłącznie na FILM.COM.PL była recenzja filmu „Chronic” Michela Franco.

Także drodzy moi, nowa działalność rezenzencka na FILM.COM.PL właśnie. Od czasu do czasu będę wrzucał tutaj najlepsze kąski, jednak moja uwaga skupia się głównie tam, bo naprawdę jest dużo roboty. I dobrze :)

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS